بشرویه؛دیروز،امروز،فردا
زیباگلیست بشرویه بر دامن کویر
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : سرخ زبان
با سلام
پیرو انتقاد جناب شهردار محترم از یک وبلاگ غیر خبری(که البته ما هم ادعای خبری بودن نداریم)
سخنی با جناب شهر دار محترم:

 
با تقدیروتشکر از فعالیتهای آقای شهردار در ایام تصدی این مسئولیت.ولی جناب شهردار بنده به عنوان یک شهروند بهتر دیدم چند نکته رو خدمتتون یاداوری کنم:
-براساس اصل هشتم قانون اساسی مردم و مسئولان باید یکدیگر را امر بمعروف نمایندپس یادمون باشه بابت یک انتقاد ساده ناراحت نشده و پیگیر مطلب باشیم و اگر مطلب صحیح بود با جان و دل بپذیریم.
-متاسفانه یکی ازکارهایی که در چندماه اخیر متداول شده اینه که منتقد رو به بی سوادی یا کم سوادی یا جیره خوار و یا پول بگیر و خیلی بدتر از اینا متهم میکنند ولی  شما یادتون باشه با این موج منفی حرکت نکنید و در دریای ملت باقی بمانید اگر میخواهید در ذهن ها و قلب ها ماندگار باشید.
-بهتره منتقد رو به غیر کارشناس یا غیر متخصص یا غیر منصف متهم نکنیم چرا که انتقاد باعث بالندگی هرچه بهتر شهر و خود ما میگردد
-و اما درباره انتقاد از مقایسه فضای سبز امسال با سالهای قبل:شما برادر ارجمند در سالهای گذشته حضور نداشته اید اما بپرسید از آنهایی که بوده اند که چطور در همان اوایل فروردین ماه و زمانی که مسافران داشتند از شهر عبور میکردند از اول تا آخر شهر پر از گلهای شقایق بود و زیبایی خاصی به شهر میبخشید اما امسال خشک و خالی بود قطعا یک جای کار ایراد داشته است.بهتر است بررسی کنید و رفع کنید گرچه الان کمی از گلها و در بعضی قسمت ها رشد کرده ولی فکر نمیکنید الان دیگه کمی دیره؟
و اگر مستنداتی خواستید میتونید به سایت انجمن عکاسی بشرویه به آدرس http://1qab.blogfa.com مراجعه نمایید.و در مطلبی به تاریخ 1390/1/14 با عنوان مسابقه عکاسی مراجعه کرده و ببینید که محور مسابقه شقایق ها بوده(http://qabax.persiangig.com/mosabeghe-shaghayegh.jpg)و مهلتش هم تا پایان فروردین بوده این یعنی در فروردین شقایق ها به حد اعلای خود رسیده بوده است(http://1qab.blogfa.com/post-1.aspx#more).و عکسهایی هم که در این وبلاگ گذاشته شد از برگزیدگان این مسابقه بود و عکس امسال هم در تعطیلات عید گرفته شده است نه به قول شما در پاییز و یا زمستان!
برادر عزیز ما به شما و شورای محترم علاقمندیم و این مطالب هم فقط از روی دلسوزی است.
والسلام
نوع مطلب : بشرویه، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 1393/02/30 01:00 ب.ظ
شعر زیر دقیقا بدلیل انتقاد از آقایان شورا و شهرداری در سایت پیام بشرویه قرار گرفت و البته به دلایلی نامعلوم!!! حذف شد!لیکن بنده این شعر رو_که در بخشی از اون اشاره به همین فضای سبز _ داره مجددا تقدیم می کنم.لازم به ذکره که بنده این شعرو رو برای رفیقم،مش ممدلی،که مدتی هست بشرویه رو به قصد فرنگ ترک کرده نوشتم!
....
به نام آن خدای خوب و دادار/
خداوندی که دارد لطفِ بسیار/
سلامی گرم از اعماق این جان/
نثار قامتت مش ممدلی خان!/
الا مشدی!همی خالیست جایت/
الهی من به قربان و فدایت!/
کمی از خود بگو!آن سویِ دنیا.../
چه باشد حالتان؟خوبید آیا؟/
در آن شهر و دیاری که بُوَد دور؟/
بساط عیشتان آیا بُوَد جور؟/
نمی آیی به سوی جمع یاران/
که گردانیم تازه عهد و پیمان؟/
ز حال و روز این شهر کویری/
شده اصلا که آماری بگیری؟/
چو سابق از سر شوق و ارادت/
شدی پیگیر اخبار ولایت؟!/
خبر داری که در اینجا چه غوغاست؟/
چه بلوایی میان خلق برپاست؟/
خبر داری ز حال زار مردم/
از آن ظلمی که رفته بر سر قوم؟/
تو اصلا هیچ میدانی که شورا/
چه آورده ست ناگه بر سر ما؟/
...
شواهد دال بر این است اما/
که آگه نیستی از حال ماها!/
تو در متنی!کجا آگاه باشی/
ز حال مردمان این حواشی!/
نمی دانی که از هر بُعد اینجا/
شده بیت الحَزَن ما را !به مولا!/
اگر خواهی بدانی حال این شهر/
به حد قطره ای در دامن بحر/
به افسوس و فغان و ناله و غم/
برایت مختصر شرحی بگویم!/
دوشنبه 1393/02/22 02:08 ب.ظ
شماهم که خودتو معرفی نکردی آقای «زنده بادحجت» پس من و شما هم ریگی به کفشمونه!!!!؟؟؟؟
یکشنبه 1393/02/21 11:06 ب.ظ
چقدرخوب بود که نویسنده حق بجانب!هویت واقعی خود را درسایت معین میکرد.شهردارمون حق دارن وقتی میگن نقدمنصفانه.باباازچی میترسی اگرریگی بکفش نداری رسما هویت خود را درسایتت اعلام کن.
میرزا
میشه لطفا بفرمایید کجای این نقد غیرمنصفانه بود؟ضمنا حدیثی از امام علی(ع)بهتون هدیه میکنم که میفرمایند:
قال علی(ع):
انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال
شنبه 1393/02/13 03:09 ب.ظ
سلام همشهری عزیز
میخواستم این کامنت رو قبلا توی پست تصاویر بهار 90 تا 93 تون بذارم اما متاسفانه فرصت نشد تا امروز که این پست جدیدتون رو دیدم ..
کاشکی کمی منصفانه تر به قضیه نگاه میکردین . من هم یک بشرویه ای هستم و از قضا خیلی طرفدار فضای سبز و گل و گیاه . اون تصاویری که از دو سال متفاوت گذاشتید برای مقایسه اصلا مناسب نیست چون تصویر سال نودتون مال خیابون امام خمینی جنوبی است و تصویر سال 93 مال امام خمینی شمالی همون سال نود هم این دو قسمت عین همدیگه گلکاری نشده بودن ..
شما نوشتین از اول تا آخر شهر پر از گل شقایق بود در حالی که خ امام جنوبی از چهره درمانگاه (قدیم) یعنی به سمت داخل شهر بعد از پمپ بنزین گل شقایق کاشته بودند و ما که خونمون اونورترش بود حسرت میخوردیم که چرا از اول بلوار نکاشتند !
یک مطلب دیگه ؛زمانی که این کارها انجام میگرفت شهردار چند سالی اینجا کار کرده بودند و وارد به مسائل و ..
اما زمانی که شهردار جدید اومده بودن تا بیان ببینن چی به چیه خب خودش زمان میبره از قضا شقایق هم که بایستی پیازش زمستون و ..
الان هم که حتما مشاهده فرمودین کنار پیاده روها رو درختچه های زینتی کاشتن و.. پس دیگه ..
موفق باشید .
میرزاممنون که نظر دادین
صحبت شما از جهاتی درسته،اما اگه به همون خیابون امام خمینی جنوبی هم که شما فرمودین ایام عید نگاه میکردی هیچ خبر خاصی نبود تازه الان که نزدیک یک ماه و نیم از عید میگذره هم میتونید مقایسه کنید با سالهای قبل و تفاوت را بفهمید.
اما این نکته را که شهردار جدید اومده و این حرفا رو نمیشه توجیه خوبی دانست چرا که زمان کاشت گلها اصلا شهردار جدید نبودند بلکه شهرداری با سرپرست اداره میشد و بقیه کارکنان هم همونایی بودند که سالهای قبل حضور داشته اند حالا جناب سرپرست یا دیگر عوامل چرا اینطور عمل کرده اند الله اعلم...
جمعه 1393/02/12 12:21 ب.ظ
با عرض سلام، به عنوان بک شهروند که نوروز سالهای قبل و امسال رو میبینم به نظرم فضای سبز و گل های شقایق سالهای قبل زیباتر بود.
این موضوع کوچک هم انچنان نیاز به کارشناسی خاصی نداره که بگین نقدهای غیر منصفانه و غیر کارشناسی شده، کافیه برین وسط همشهریا نظرشونو بگیرین.
شهردار محترم ، برادر عزیز، خیلی از اصحاب رسانه دشمنی با شما که ندارن، حالا هم چیزی نشده انشالله برای سالهای آینده رفع میشه. صلوات بفرستین
راستی یه سوال از شهردار محترم دارم: همانطور که خودشون بهتر میدونن وظیفه شهردار بغیر از اداره ی امور جاری شهرو کوتاه مدت مثل رنگ امیزی جداول و اسفالت خیابونا برنامه ریزی برای امور بلند مدت مثل زیرساخت های توسعه شهر و امورفرهنگی و...برنامه شون برای امور دراز مدت و توسعه ی شهرمون چیه؟
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic